| georgiana967 a întrebat:

Pentru cei care au comandat dupa site-ul Kurtmann.ro,cum vi se par hainele,sunt de calitate, in cat timp vine o comanda si sunt profesionistii?

Răspuns Câştigător
| lupidor03 a răspuns:

Recomand kurtmann.ro, am finalizat de curand 5 comenzi de la ei. Toate au decurs OK, vin cam in... 2zile maxim 3, o sa te sune curierul cand vine comanda la locul x( unde ii zici tu sa vina ). Hainele sunt super, calitate super buna si pret mic. Astept funda, numai bine