| blondutzata a întrebat:

Buna pentru voi cum este o fata frumoasa sau un baiat frumos? pentru mine
baiat:brunet, ochii verzi, inalt, musculor.
fata:blonda:ochii albastrii, nici prea inalta nici prea scunda si slaba.(aici ma cam descriu pe mine numai ca eu am ochii albastrii-caprui si sunt mai scunda 1, 60)funda

12 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Bună,
Băiat : Înalt,nici prea slab dar nici foarte musculos,cu păr brunet sau şaten închis, ochii de orice culoare, nici îmbrăcat neglijent dar nici la 4 ace.
Fată : înălţime medie,nici foarte slabă dar nici grasă,fără celulită,păr şaten deschis sau blond,ochii de orice culoare, îmbrăcată frumos, cu haine care o avantajează.
Baftă şi numai bine!

| christina94 a răspuns:

Baiat: brunet, ochi albastrii, inalt, cu gropite in obraji, si bine "facut" happy
Fata: blonda, ochii alabstrii, 1.75, gropite in obraji
:*

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Asta: http://www.youtube.com/watch?v=iqMZrMx6mkM
Sau James Hetfield inainte de Load.

| OneMoreGirl a răspuns:

O fata frumoasa este inteleapta. Iar daca am vorbi despre aspectul fizic, cred ca ar fi destul sa arate ca un om! big grin big grin big grin La fel pot spune si despre un baiat frumos!

| Tyysonn a răspuns:

Blonda, ochii albastrii sau caprui, 165-169, slaba. Dar asta nu este un standard, de obicei imi plac fetele mai inaltute, dar cel mai mult conteaza starea de spirit si cum se simte ea, daca ea se simte frumoasa atunci probabil asa va fi perceputa. Daca tu esti cea de la av, esti foarte frumusica.

| RemovislavKebabovic a răspuns:

Baiat:brunet, nici inalt nici scund, sa aiba parul mai lung happy, ochii nu conteaza, nici slab nici gras
fata: palida, bruneta sau roscata cu parul lung, ochii la fel nu cont., scunda, nici grasa nici slaba

| TeodoraBoom a răspuns:

Baiat:Brunet,ochii albastrii, inalt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce conteaza frumusetea cand te poate trada(ma refer la acea persoana) il crezi marele zeu al frumusetii si el poate fi un criminal, mai bine cineva si cu defecte cand vine vorba de frumusete, stii vorba aia, sunt unele defecte dupa care altii mor.

| Alyn4U a răspuns:

Baiat: Brunet cu ochii caprui, slab sau normal Fata: Bruneta sau blonda ochii caprui sau albastrii

| YumeHime0 a răspuns:

Baiat: par blond inchis, ori cu cu plete ori cu o freza ciufulita in stil manga, ochi negri/ caprui, nu cu muult mai inalt decat mine, musculos dar nu exagerat.
Acuma asta ar fi idealul, dar de multe ori frumusetea vine din interior, sau ma indragostesc de baieti care dupa un timp imi dau seama ca nu-s prea frumosi, dar au zambetul/ ochii/ anumite trasaturi asa de dragute ca nu mai vad restul.big grin

| StieTot a răspuns:

! Hm acum la fata este diferenta dintre frumoasa si buna.Frumoasa se refera la trasaturi la zambet iar buna se referea la fund sani si...

| cattaleya a răspuns:

Sunt de acord ca aspectul fizic nu conteaza numai pentru "dragostea la prima vedere" sau pentru cei la care interesul poarta fesultongue, insa sa-ti raspund la intrebare:
Baiat:saten deschis,ochi albastri sau verzi,nu foarte inalt si nici foarte deschis la ten si cu doua sprancenelaughing
Fata:satena,ochi caprui,nu prea inalta,slabuta,nu foarte deschisa la ten, bine imbracata, zambet frumos