| anonim_4396 a întrebat:

Mie si inca unei colege, ne place de acelasi baiat. Colega mea e inalta si foarte foarte slaba ( doar oase, n.are sani sau fund, nimic). Eu sunt scunda (1.50) si plinuta ( unele persoane spun ca sunt ok si baietii se dau la mine). La fata nu sunt mari diferente intre mine si ea, doar ca ea are ochii caprui deschis si eu verzi.
Acel baiat cam de fiecare data cand ma vede ma ridica in bratele lui si cand sunt serioasa ma intreaba de vreo doua ori de ce sunt suparata.
Voi pe cine ati alege daca ati fi in locul lui? Pe mine sau pe colega mea?

6 răspunsuri:
| Laura a răspuns:

La aşa întrebare ipocrită îţi dau un răspuns pe măsură: te-o lua acum în braţe, dar după câteva repetări face bietul băiat hernie de disc şi când colega ta încă o să arate bine, tu o să fii valuri-.valuri.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca el se joaca cu amandoua, atunci va place pe amandoua, probabil ca colege, nu ca prietene.
Noi nu avem cum sa stim pe care o place de fapt, atata vreme cat nu va spune nimic, la nici una dintre voi.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

El trebuie sa aleaga in asa fel incat cea pe care o sa o fu ta a doua, sa nu afle, sau sa nu se supere ca a f tut-o si pe cealalta.
Partea mai naspa e ca o sa va lansati barfe tot mai nasoale, de acum incolo.

| GoldenZenith a răspuns:

Nasol, mă fată, să întrebi așa ceva. Eu, daca as fi băiat si as știi că faci așa, nici nu te-as mai baga in seama. Noi nu știm cum arăți tu și colega ta. Nu știm ce preferințe are băiatul ăsta și dacă te vede pe tine mai drăguță decât respectiva.
Tu poți să te ridici in slavi și să spui despre colega ta că e slabă, urâtă etc dar în realitate să fie altfel.
Așa că dacă ai vrut să cauți un răspuns de genul "pe tine te as alege!", îmi pare rău dar nu cred că îl vrei primi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-aș bate joc de amândouă, dar mai ales de tine că ai întrebat așa ceva. laughing)

| Bellutza02 a răspuns:

Întrebarea e ipocrită, pentru simplul fapt ca tu crezi că numai felul în care arăți contează.Si nu e așa, pentru oamenii care au ceva minte în cap.