| geogi a întrebat:

persoanele care au folosit relax and tone este bun? functioneaza?

7 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Bun anti-celulita, da
Bun tonifiere...mmm sazicem ca da
Bun pentru slabit in nici un caz, poate in centimetri putin, dat in kg nici o sansa.
Acum depinde ce urmaresti tu

| Gumitzza5 a răspuns:

Da,e foarte bunahappy. Iti face un masaj superb si de ce nu te scapa si de grasimi(dar nu foarte multe). Mama folosestelaughing si ma face si pe mine si e super.kiss

| AndaWest a răspuns:

Nu te lua dupa cei care iti zic ca da e bun pentru fundaoh go onala e bun in felul lui dar trebuie folosit cu o crema anti-celulita altfel nu rezolvi nimic.de facut masaj... face, te zguduie de nu mai potilaughing

| Mihai112_2526 a răspuns:

Degeaba il folosesti pentru ca nu se vede nici un rezultat.

| DownAnima a răspuns:

Sora mea a folosit relax and tone si spune ca e multumita de el nu face chiar ce spune la televizor dar te relaxeaza si iti tonifiaza pielea fundisa?

| lorenica12 a răspuns:

Eu il port de mult timp si se vad rezultatele funda?

| deedeelina_1620 a răspuns:

Si mama folosestehee hee si a slabit in prima saptamana vreo 3sau 4 kgbig grin