| AmiraAlina a întrebat:

Peste 3 saptamani imi voi pune unghii false si vreau ca pana atunci sa le ingrijesc pe ale mele, pentru a nu le deteriora prea tare. Stiu ca nu e bine sa imi pun unghii false, dar am banchetul si e o ocazie speciala. Ce sa fac inainte de a-mi pune si cum sa le ingrijesc dupa ce le voi da jos pe cele false?

Răspuns Câştigător
| BlackheartQueen a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa folosesti un tratament pentru unghii. Nu stiu ce sa-ti recomand, eu mi-am comandat acum ceva timp de la avon si a fost destul de bun.
Poate ar trebui sa nu folosesti oja cu 2 saptamani inainte si sa folosesti tratamentul respectiv. happy
Succes