| Tabii. a întrebat:

Bunahappy! Peste 4 zile voi pleca la mare, iar drumul va dura vreo 5 orecrying. Ce chestii pot face ca sa nu ma plictisesc? Thanks!love struck

12 răspunsuri:
| lav_8132 a răspuns:

Asculta muzicalove struck

eu asta fac. altcevathinking

| Alex0194 a răspuns:

Joci carti, remi, table, citesti o carte care sa-ti placa. Ce va pasa voua? Toti la mare...

| LollipopWithHeroin a răspuns:

Pai, eu una as asculta muzica, poate chiar as canta daca nu sunt decat cu familia si nu ma poate auzi nimeni cat de prost cant, fa-ti poze(eu asta fac atunci cand am de parcurs un drum lung cu masina), daca ai minute suna vreo prietena/vreun prieten, ia-ti o carte sa citesti, in cazul in care ai laptop sau net pe mobil intra pe internet, deseneaza(in cazul in care ai hartie si un creion la tine) si, ei bine, cam atat am reusit eu sa obtin. P. S.tongueoate te si culci sa fii in forma maxima la mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cel mai bine e sa asculti muzica, ia-ti un mp3 si pune-ti pe el melodiile preferate, sau fa un CD pentru cel de la masina.
Iti mai poti lua o carte interesanta de citit. Asa o sa treaca timpul mai repede. Sau, daca ai un jurnal, ia-l cu tine si scrie pe parcurs impresiile tale despre calatorie.

Drum bun!:*
Si vacanta placuta!:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asculta muzica la casti, citeste ceva reviste, poate o cartelove struck, fa integrame dinalea-rebusuri. Uita-te pe geam, numara masinile albastre, numara doar tirurilebig grin laughingmereu fac asta la drum lungwhistling, dormi...

Bafta`! Distractie placuta si un bronz frumoslove struck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa te plictisesti cand mergi cu masina?laughing
vorbeste cu familia pe parcurul drumului (sau ma rog cu cine mergi) despre ce o sa faceti, unde aveti de gand sa va cazati etc...in fine, poate nu toti adora mersul cu masina ca si minehee hee
Disctractie placutahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numeri besinile calatorilor sau imputejte aeru rolling on the floor saw uita-te pe geam si holbate la cai de pe drum.euo am citit o revista despre **** innabushit si despre pisat indigo saw despre urinel columbeanu

| laurika890 a răspuns:

Asculta muzica, uita'te la un film(pe telefon, mp4), citeste

| Bianca_3321 a răspuns:

Pai cumparati o foaie cu diferite lucrur pe care poti s ale intalnesti pe drumul spre acea tara sau lucalitate. te uiti pe geam si cand vezi ceva dupa foaie bifezi.Asculti muzica. te joci pe telefon. vorbesti prin mesaje. Faci farse.

| avaalexandra a răspuns:

De multe ori ascult muzica. dar daca vrei poti sa desenezi sa faceti conzursuri sau sa joci jocuri.Bafta si vacanta placuta!

| CrisS_5386 a răspuns:

Pff. intra pe mess si vorbeste cu amici tai :D
Dami mie commuri pe hi5=)) http://electro-teko.hi5.com :X