| LiaXdd97 a întrebat:

Buna utilizatori TPUhappy maine voi pleca intr-o calatorie cu autocarul, drumul va dura 2 zile si o noapte, sper ca imi puteti zice ce sa fac sa nu ma plictisesc pe drum
DAU FUNDA!
Multumesc
ESTE URRGEEEEENTTTTT!

Răspuns Câştigător
| Robert92 a răspuns:

E greu sa nu te plictisesti daca mergi 2 zile cu autocarul.eu unul as fi fost entuziasmat daca eram in locul tau pentru ca eu ador sa ma uit pe geam si sa vad lumea, dar si asa 2 zile e prea mult.un iphone sau un telefon cu o baterie buna te-ar ajuta mult,vezi un film,stai pe net / mess,asculti muzica (la casti evident).de carti nu are rost sa zic pentru ca banuiesc ca nu te intereseaza subiectul asta,insa o carte ar fi evident cea mai buna idee (daca nu esti fascinata de subiectul asta, ceva care sa iti placa tot gasesti / gen harry potter, etc)