| anonim_4396 a întrebat:

Vineri o sa merg pana in Mures, la bunici. Drumul va dura 4-5 ore.
Ce pot sa fac pe drum ca sa nu ma plictisesc?
Ce sa imi iau in bagajul de mana?
Tin sa mentionez ca voi sta acolo 6 zile.

Răspuns Câştigător
| DenisaNicoletaG a răspuns:

Poti sa asculti muzica la casti, sa descarci jocuri pe telefon si sa te joci incontinuu, sau sa stai pe net, altceva nu gasesc, pana la urma ce poti face in drum spre tara.

| anonim_4396 explică (pentru DenisaNicoletaG):

Nu e chiar la tara. Merg chiar in resedinta de judet a Muresului =] Oricum merci.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cărți ( de joc și de citit ), minge, coardă, filme și muzică pe laptop/tabletă/telefon, șah, țintar, foi, creioane și pixuri, puzzle, dulciuri, ac, ață și materiale textile ( că poate vrei să coși) etc etc.

| florinflorescu a răspuns:

Citeste carti, hraneste-ti creierul.

| anonim_4396 explică (pentru florinflorescu):

As vrea sa citesc. Dar o sa tin cartile in bagaj pe drum deoarece mi se face rau daca citesc in masina.