| CatalinaCCata a întrebat:

Sunt o fata mai plinutasad (am80 de kg) iar peste cateva saptamani voi avea balul bobocilor si nu stiu ce tinuta sa imbrac. Nu voi candida pentru miss.

Răspuns Câştigător
| martoraluipuci a răspuns:

Poti opta pentru o rochita neagra tinand cont de faptul ca esti plinuta iar daca iti pui niste tocuri, nici nu se observa acest lucru(spun din propria experienta).dar sa nu fie rochie de aia pentru imormantare..sa mai aibe ceva pe ea niste modele sau poti una alba cu negruwinking. bafta si distractie placuta

6 răspunsuri:
| Dianaîşialegesoţulbazândusepetpu a răspuns:

Atât? Puţine kilograme.rolling on the floor
Eu zic să nu mai treci pe la Fast Food.

| piti77 a răspuns:

Uite aici cateva sfaturi si modele care te vor avantaja
http://www.divahair.ro/......i_plinuta_
http://www.garbo.ro/......inute.html

Răspuns utilizator avertizat
| daniel2013 a răspuns:

Pentru taratarea de candida va recomand tratamentul natural cu ovule! mentru mai multe detalii www.natural@propolicium.ro

| daniel2013 a răspuns:

Pentru taratarea de candida va recomand tratamentul natural cu ovule! mentru mai multe detalii natural@propolicium.ro

| daniel2013 a răspuns:

Pentru taratarea de candida va recomand tratamentul natural cu ovule! mentru mai multe detalii www.natural-propolicium.ro