| Gaftoi_Magdalena_1990 a întrebat:

Bunalaughingpeste o săptămână am banchetul...Și vreau sa îmi pun unghii cu gel,dar le pot pune dacă am unghiile naturale mici(și ca un tic nervos, mi le și rod)?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, n-are treaba.

| anamariarot a răspuns:

Da, le poți pune. Dacă ai unghiile prea mici încât să nu-ți poată face „prelungirea" doar din gel, o să-ți pună tips și tot se rezolvă problema.
Totuși, evită să le mai rozi. Dacă vrei să scapi de obiceiul ăsta, găsești soluții speciale pe la farmacie. Le aplici pe unghii și în jurul unghiilor, dar au n gust atât de amar, că n-o să-ți mai vină nici să apropii degetele de gură laughing