| anonim_4396 a întrebat:

Buna, poate sa imi recomande cineva din Arad un salon foarte bun de coafura? Vreau sa ma tund 'wolf cut', dar nu stiu daca romanii nostri stiu ce e aia 'wolf cut' si mi-e teama sa nu imi strice parul sau sa mi-l faca sa arate ca parul lui buni.

3 răspunsuri:
| rosessunflowersandlillies a răspuns:

Nu iti pot recomanda, imi pare rau. Insa poti merge cu o poza drept model cam oriunde si ar trebui sa ti-o poata face. Poti incerca sa mergi la cele mai cunoscute, in general acolo se angajeaza persoanele cele mai bune.

| LittlePoppy a răspuns:

Asta este: https://www.youtube.com/watch?v=zWd6O7yAzTY?
Ce e asa deosebit si greu?

| Ana903 a răspuns (pentru LittlePoppy):

Da aia e wolf cut. Eu nu vreau chiar asa de scurt. nu stiu de ce dar mi frica sa nu mi strice parul cu totul, e putin mai rar intalnit wolf cut in Romania, mai ales in Arad