| G7yama a întrebat:

Poimâine am programare la epilare inghinala cu ceara si tocmai mi-a venit menstruatia. Ce as putea face?

2 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Daca te stii cu flux redus in ziua 3, iti pui OB si bagi snuru mai in interior si anunti cosmeticiana.
Eu asa faceam cand ma duceam la salon, dar ma epilam de mult la acea tipa plus ca eu am flux redus toata menstruatia.

| Justme79 a răspuns:

In cazul in care nu este exagerat demult poți folosi un tampax interior și se rezolva happy sau te reprogramezi cel mai indicat tongue