| newwww1 a întrebat:

Imi puteti spune niste metode de epilare inghinala pt barbati? Care ar fi cea mai buna? Cu ceara e ok? Daca stiti un produs anume spuneti mi cum se numeste. Multumesc frumos. Rog seriozitate :d

Răspuns Câştigător
| Diiona a răspuns:

Sunt mai multe metode, dar consider eu ca cea mai eficienta este ceara sau epilarea cu miere sau zahar pentru ca atunci cand te epilezi in aceste moduri firul ti se smulge din radacina iar la fiecare epilare acesta va fi mai subtire si mai rar dar daca decizi sa te razi cu lama sau sa folosesti crema pentru ca nu doare este alegere proasta deoarece parul o sa creasca mult mai gros si mai des