| illloveyouforever a întrebat:

port marimea 34 la papuci, sunt fata si am 14 ani. Ce ziceti, imi va mai creste piciorul? :-s Mama are 36-37, iar tata 39-40. Nu prea imi gasesc pantofi cu marimea asta.

12 răspunsuri:
| KirigayaKirito a răspuns:

In cel mai bun caz un 35-36, si daca stii unde sa cauti gasesti pantofi si la marimea asta. Daca nu poti sa ti faci la comanda, din piele sau material bun, original care o sa te tina si mult si vor fi pe placul tau!winking

| ruzycciocolata a răspuns:

Buna.Nu sunt in masura sa iti spun cat iti va mai creste piciorul, dar cu siguranta va mai creste cu 2 numere.

| ir3al a răspuns:

laughingnu te speria, varamea are 23 si poarta 35 la picior, oricum esti in crestere funda? :d

| IonutAxi a răspuns:

Daca mai cresti, o sa cresti pana la 35-36. Succes

| frikk a răspuns:

Sa speram ca nu.
oricum nu cred ca o sa depasesti 35-36.
stai linistitawinking o seara placuta love strucklove struck

| oliviaaa a răspuns:

Eu respect marimea piciorului tau adica in sens ca nu este rau si nu trebuie sa iti faci griji pentru asta

| sparklingqueen a răspuns:

Da,o sa ai maxim 35-36, oricum nu conteaza daca ai picior mic sau mare!

| AaLexS a răspuns:

rolling on the floor
Eu am 12 ani si port 38-39 rolling on the floor

| frikk a răspuns (pentru AaLexS):

Bey asta tu esti ciclop rolling on the floor))))))

| AaLexS a răspuns (pentru frikk):

Sunt doar dezvoltata ...Nu`s ciclop laughing

| ImiPlacCartofii a răspuns:

Buna!
Nu trebuie sa te ingrijorezi, vei mai creste putin cam pe 36-37.
O seara placuta.

| Biancamaaii a răspuns:

34?! :O:O. Pai s-ar putea sa iti mai creasca piciorul dar putin, avand in vedere ca nici parintii tai nu poarta un numar mare happy funda?