| anonim_4396 a întrebat:

Exista second-hand cu cizme ghete pentru motociclete!?
In București.
Chiar nu vreau să îmi cumpăr noi.
Am nevoie doar pentru o zi doua trei de niste cizme, ghete, bocanci.
Orice care să îmi acopere gleznele, care să treacă peste glezne, să îmi protejeze gleznele

Am nevoie de mărimea 46.
Pt că eu în lumea reală adică pantofi obișnuiți, papuci obișnuiți, sandale obișnuite port mărimea 44.

Dar eu am incercat pentru motociclete 45 mai multe și nu îmi încăpea piciorul în ele pentru că eu am piciorul mai lat.

Cred că am nevoie de 46 că să fie echivalent cu 44 din în pantofi normali.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Sigur gasesti pe OLX.

| Aurora99 a răspuns:

Pff am eu la vanzare ghete biker, dar sunt marimea 36 :'(