| dksjgpfbgfbopgdfk a întrebat:

Stiu ca pun o intrebare cam "ciudata"dar totusi vreau un raspuns la ea, daca se poate.
Cum pot face ca talpa piciorului sa creasca?happyAdica, sa port o marime mai mare la papuci. Port marimea 40, si niciodata nu-mi gasesc adidasi pe placul meu si marimea mea.

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Dacă vrei întradevăr acest lucru trebuie să porţi încălţămintea cu un număr mai mare pe durata creşterii.

| Alex_7297 a răspuns:

Stai calm.Decât să porţi 42 juma' la 14 ani ca mine, mai bine 40 la 16 ani.Crede-mă!

| PureCherry a răspuns:

Pai...nu prea ai cum(problema asta o am si eusadsad)

| .::Roxy Shi Atat::. :*:*:* a răspuns:

Si eu care vreau sa port marimea 37 si am 39 si sunt fata