| AlexandraGabriellaLova a întrebat:

Port mereu parul desprins si uneori nu imi sta deloc asa cum vreau. Ce pot face sa imi stea dar fara fixativ sau spuma ca nu imi sta. Si cum pot face sa imi creasca cat de repede posibil cam 20 de cm?

4 răspunsuri:
| HelenEvans a răspuns:

Şi eu port mereu părul aşa. Atunci când nu îmi stă bine îl tapez cu un pieptăn. Ca să nu se vadă ca şi cum ar fi încurcat, dau apoi uşor cu pieptănul peste zona unde l-am tapat. Ai grijă totuşi să nu îl descurci şi, cum am mai spus, să nu arate ca şi cum e încurcat.
Iar despre problema cu creşterea părului. Chiar nu ştiu ce ai putea să faci.

| AlexandraGabriellaLova explică (pentru HelenEvans):

Merci :*:*:* vreau sa imi creasca parul, de fapt bretonul, pentru ca o tampita de coafeza mi l-a tuns fix atunci cand il mai lasasem sa mai creasca si ajunsese egal... crying(

| maymutzoy a răspuns:

Daca vrei sa ai parul lung tinel impletit mereu. Uite aici cateva clipuri:https://www.youtube.com/watch?v=XjDLC7RMC3M
Ati faci 2 codite noapte si ziua poti sa iti faci coafuri simple cu impletituri.Am incercat si eu si merge.
Succes!

| AlexandraGabriellaLova explică (pentru maymutzoy):

Merci! Dar eu vreau sa imi creasca doar bretonul, nu restul parului :happy