| KAT a întrebat:

Buna!
Port mereu rochii si in talie le prind cu un fel de curelusa din material, cordon. Am foarte multe si caut idei de cum sa il mai prind, ce fel de fundite sa fac. Fetele care folosesc asa ceva, ce idei aveti? Poate vreun filmulet de pe Youtube care sa ma inspire.

1 răspuns:
| 70gabriela70 a răspuns:

Buna! Incearca sa pui diferite esarfe subtiri. Sau poti incerca sa-ti cumperi de la mercerii niste broderii/aplicatii faine.
Nu stiu vreun videoclip care sa te indrume in directia asta, dar daca vrei sa ma susti pe mine pe Youtube te astept :-*
https://www.youtube.com/channel/UCh-QHJFPIw_MjRrlKEO-dkg