| IONY81 a întrebat:

Prietena mea are niște cosuri mici sub piele, gen ca alea negre doar ca sunt ca niște bobițe mici sub piele. Cum ar putea scăpa de ele? Credeti ca aparatul ala de le trage este bun?

2 răspunsuri:
| MaraAlexandra87 a răspuns:

Aaa, cred ca stiu la ce te referi! Arata ca niste bobite, dar nu au o culoare neaparat, nu? Sunt aproximativ de culoarea pielii? Daca da, cred ca stiu cum ar putea scapa. Si eu am avut din alea cand eram mai mica si am reusit sa le indepartez. Nu am folosit acel aparat, nu cred ca este prea sanatos pentru piele. Pe mine m-a ajutat foarte mult crema Duac, se gaseste la farmacie. In acelasi timp m-am mai spalat pe fata si cu un gel de la Bioderma. O rutina buna de curatare a fetei o va ajuta!