| кא๔ a întrebat:

Buna!
Prietena mea are parul saten inchis ( nu foarte) si vrea sa se vopseasca cum este Bianca Dragusanu acum acel castaniu - roscat.
problema estee ca nu prea gaseste vopsea. Stiti cumva vreuna asemanatoare. va rogg.

Si eu vreau sa imi fac suvite blonde. Mentionez ca am parul saten deschis si vreau sa le fac la salon.
As vrea sa iasa ceva gen Jenifer Lopez in On the Floor sau cam asa.http://www.perucishop.ro/images/jolly%2012-26.JPG

Plz cateva sugestii de vopsea.
DAU
:D

1 răspuns:
| Kiduutza a răspuns:

Gerocossen Color Plus, Palette 10 minute,Brilliance Intensiv Color Creme, Kallos moda,Wella Profesional,Dye Full, MM Beauty, Prestige Deluxe...cam atatea stiu eu... funda?