| Ioanamaria45 a întrebat:

Inainte de carantina am fost decolorata in degrade, iar la radacina parul castaniu inchis.
Am vrut sa-mi iau decolorant pentru a ma face blonda in tot capul, insa cel mai probabil am cumparat altceva si sunt roscata.
Iar la radacina un roscat destul de deschis.
Arata oribil si foarte ieftin si vreau sa stiu daca se poate repara la salon?
O sa poata sa ma vopseasca castaniu la radacini si daca decolorantul merge?
Si peste vopsea?

1 răspuns:
| JicaContra a răspuns:

Mai e o luna si, de carantina, pana atunci o sa ai radacinile originale un centimetru cel putin