| tin4ik_5426 a întrebat:

Buna prieteni!
Am si eu o problema, ajutati-ma va rog, cine stie ce trebuie de facut pentru a reduce pofta de mincare. Nu ma pot abtine, maninc prea mult si risc sa ma ingras. Cine stie ceva care m-ar putea ajuta?

Răspuns Câştigător
| Jerrry a răspuns:

Buna! ceaiul de cicoare taie pofta de mancare:o3 Citeste mai multe aici;;) http://voislabi.blogspot.com/......cafea.html

4 răspunsuri:
| Himera a răspuns:

Bea apa cu otet, fara gluma! Vezi sa fie cantitatea extrem de mica atunci cand pui otet, sau daca nu iti place varianta asta, mananc o salata imbibata cu otet.

| Alice001 a răspuns:

Poii daca vrei sa mananci ceva dulce dar chiar nu vreihee hee miroase o floare dulce sau un parfum ...despre mancare fa sport ...reduce pofta si daca te apuci sa mananci mananca dintr-o farfurie mina pentru. ca vei crede ca este mult in farfurie. Daca ai o farfurie albastra mananca din ea pentru. ca abastrul deschis reduce p.d. mancare big grinhappy bafta! :*

| skama18 a răspuns:

Daca nu te poti abtine inseamna k ai o problema

| Kazy a răspuns:

Sunt la farmacie niste pastile/injectii care se aplica la cateva ore si iti reduce pofta de mancare +te ajuta sa slabesti