| Lara23 a întrebat:

Buna prima data big grin
cum as putea sa imi maresc buzele natural, fara injectii si chesti de acestea.
dar sa ramana buzele asa...mai umflate nu sa se dezumfle imediat
big grin funa

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Exista un balsam special de buze care da senzatia de marire si mai mult volum.
http://ro.strawberrynet.com/......are/bliss/
Sper ca te-am ajutat! Succes!

| Saya_1767 a răspuns:

Sunt rujuri speciale care umfla buzele.Vei simti niste intepaturi mici dupa care buzele vor fi mai mari.
Sau poti da cu fond de ten pe buze iar pe marginea buzelor tamponate cu putin fond de ten aplica o linie fina cu un creion contur, exact in nuanta rujului.

Sper ca te-am ajutatlaughingAm facut si eu tot ce am putut.Pa:*

| diidii a răspuns:

Sa ti le musti :d

| BuBuMtti a răspuns:

Foloseste balsam de buze de la avon care, eu aveam buze foarte subtiri pana am primit balsamul asta de buze cadou de la o prietena si il folosesc ziua si seara inainte de culcare si vad ca buzele meleau maimult volum si sunt mai pline

| Lara23 explică:

Mz ft mult pentru raspunsuri, dr mai am o problema.
care este rjul ala'? big grin la toate v'am dat voturismug da nu ma prind cu ruju sad
thx si noapte bona :*