| VoiceWithin a întrebat:

Buna am o mica problema am buzele micute si subtiri nu ca nu mi-ar place dar exista o solutie sa le mai maresc doar putin? sau macar sa le ingos putin fara operatii, injectii cu toxina botuolinica, ceva natural Fara gloss sau creion pentru contur!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Exista la farmacii un gloss special (eu de la Sensiblu mi l-am luat), este iute (probabil are ardei iute in compozitie), pisca un pic si datorita acestui lucru, mareste putin buzele timp de 1-2 ore. Du-te la farmacie si intreaba-i, asa am facut eu si imediat mi-au adus gloss-ul, la care ma refeream. thumbs up Succes!winking day dreaming

| Dan a răspuns:

Lasa cu solutile si injectile(sunt chimicale nocive), nu este bine pentru organismul tau, este bine asa cum esti.

| Macho a răspuns:

Stramba-te laughing

| lolakid a răspuns:

Nu cred ca ar fi o idee prea buna sa iti modifici aspectul. Lumea te iubeste pentru ce ai in interior!