| anonim_4396 a întrebat:

Buna
Produsele kallos sunt profesionale, tot vad in diferite saloane (foarte bune si cu tarifuri mari) expuse si folosite...?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Nu sunt profesionale din cate stiu eu.printre produsele profesionale se numara: Goldwell,L'oreal professionel,Matrix,Tigi, Kerastase, Keune, Joico, Label.m

| anonim_4396 explică (pentru Kasia):

Hai pe mess! :*

| Kasia a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt.:*

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.,
Încă se țin în topul produselor de îngrijire.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Da,sunt niste produse destul de bune, folosite in multe saloane[am observat asta si eu]

| CrazySunshine a răspuns:

Nu sunt profesionale si amvazut si la alimentare foarte ieftine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, sint bune. Se gasesc si pentru a se folosi acasa. Tarifele din saloane sint fixate si in functie de salon nu numai de produs.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Sunt nişte produse destul de bune.
Te pup!

| hairpoint a răspuns:

Http://hairpoint.ro/
Produse profesionale pentru par: Joico, wella, londa...