| Ofiintă a întrebat:

Buna fetelor,
Ce produse folositi pentru ingrijirea parului? si aici ma refer strict la sampon. Eu de ceva vreme ( 4 ani) folosesc doar dermatocosmetice. Produsele din hypermarket nu ma satisfac, astfel sunt curioasa daca folositi produse profesionale.
Care considerati ca ar fi mai bune : sampoanele dermatocosmetice ( care se gasesc in farmacii) sau profesionale ( saloane de coafura)?

7 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Mai nou folosesc Alpecin
Are un recipient tare ciudat, zici că e ulei de motor, dar e un şampon chiar ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat dermatocosmetice si nu m-au dat pe spate decat cele pentru matreata. Cele pentru par gras sunt apa de ploaie ( gen Bioderma, Phyto ..rip banii laughing ) si raman la head and shoulders.

| Lands0fMancunia a răspuns:

Recomand samponul Clear, il foloseste si idolul meu, Cristiano Ronaldo.

| Ofiintă explică (pentru Lands0fMancunia):

Il foloseste sau face doar reclama produsului?

| Lands0fMancunia a răspuns (pentru Ofiintă):

De ce ai face reclama la ceva daca nu il folosesti? Eu il folosesc. Totusi, daca nu iti place Clear, poti apela la cele din farmacii. O cunostinta foloseste sampon pentru cai (ii cade parul si nu creste) si nu are nici un fel de problema.

| Ofiintă explică (pentru Lands0fMancunia):

Pentru a promova brandul si totodata pentru profit.