| JamesWatson a întrebat:

Puteți să îmi recomandați un fixativ. Am încercat câteva dar toate mi-au lasat părul încărcat.
Aș vreau unul care să mă lase să modelez părul dar în acelaș timp să îl și fixeze (dar să nu îl înțepesească).
Am părul scurt, firul este drept și foarte des. În partea de sus este de 3/4 cm iar pe părți in trepte de la 1.
Mulțumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schwarzkopf Taft, nivel de fixare 5. Este foarte bun, nu îl încarcă, nu e parul lipicios după utilizare, tine toată ziua, rezistent la apa și transpirație (am fost la sala cu parul făcut si când m-am întors îl aveam la fel). Deci da, ți-l recomand

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A da, e important dacă știi sa îl folosești și dacă știi sa aranjezi parul înainte, dacă nu, niciunul nu o sa funcționeze cum vrei.