| ViorelaVio a întrebat:

Buna revin cu o alta intrebare despre stardoll.cum pot sa imi anulez contul, am intrat la my account si am apasat pe un buton care seamana cu semnul on/of, iar cand am intrat sa verific daca a mers eram din nou logata.nu se poate anula deloc? fundita pentru sfatul care va si merge

Răspuns Câştigător
| Lavinia20 a răspuns:

Se poate anula doar daca nu mai intri o lunga peroada de timp pe stardoll
de exemplu.
ai un cont si cateva luni nu mai intri pe el... ti`l anuleaza ei. dar daca dupa alea cateva luni te loghezi din nou ei te intreaba daca vrei sa-l reactivezi
funda?batting eyelashes
puppy dog eyes