| anonim_4396 a întrebat:

Se poate anula contul de pe TPU.RO? Vreau sa-l anulez si nu stiu cum

6 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

De ce sa il anulezi draga mea, nu te incurca de loc, intri cand vrei, sau o perioada poti sa faci o pauza, nu e nici o problema.Cand vrei sa vezi ce facem poti intra nu neaparat sa pui intrebari sau sa raspunzi la ele ci doar sa mai vezi ce mai este pe aici, poate chiar sa gasesti unele raspunsuri folositoare pentru tine. Daca nu te-am convins sa ramai, trimite un mesaj pentru Raluca(da clic in partea de sus a paginii la "contact " ), ea iti poate sterge contul.

| juniper a răspuns:

Mergi sus in dreapta la Contact si roag-o pe Raluca, administratorul site-ului sa-ti stearga contul, dar de ce vrei sa-l stergi? Aici ajuti o multime de oameni si te ajuta si ei.

| costymaximus a răspuns:

Ia legatura cu raluca

| georgiana a răspuns:

Http://www.tpu.ro/utilizator/admin
Ii trimiti mesaj si o rogi sa iti stearga contul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care Raluca? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Raluca este adminul acestui site happy ea te poate ajuta big grin