| LastNight1324235436 a întrebat:

Rujul rosu este potrivit numai la un machiaj de seara? Am un eveniment important zilele urmatoare si as vrea sa ma imbrac intr-o fusta scurta,neagra si un tricou alb si sa ma incalt cu niste sandale cu platforma. Nu vreau un make up strident. Fond de ten, putin tus negru si putin rimel. Rujul rosu isi are rostul sau trebuie sa ma reorientez?

1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

Cred ca e cam mult pentru un eveniment care are loc ziua; cu siguranta gasesti in trusa de farduri un ruj mai stins, potrivit cu tenul tau.