| ღHubbaBubbaღ a întrebat:

Buna samponul asta :
nivea straight & easy
E bun?
Lam cumparat ieri si nu l-am folosit inca, il folosesc azi, dar as vrea sa stiu daca e bun, eu am parul drept drept si nu am nevoie deloc de placa si vreau sa stiu daca e bun pentru mine?
Miroase foarte frumos... :d

Răspuns Câştigător
| nicoletahatos a răspuns:

Si eu am folosit...
e foarte bun. cel putin pentru mine.
am si eu parul drept drept.
numai caci trebuie sa il lasi vreo 2-3 min pe par dupa ce face spume ca sa se aseze... funda
?

4 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
Da, este bun, chiar dacă ai părul drept sau creț. Nu te îngrijora. E doar un șampon.
Baftă!

| bianca a răspuns:

Incearca azi si ai sa vezihappy

sorry dar nu l-am incercat inca

| Ariannna a răspuns:

Da, e bun, l-am folosit si eu :d

| LoliQ a răspuns:

Ma folosesc de el si este foarte bun, este сel mai bun din cite am mai incercat...=)