| EvaTramell a întrebat:

Saptamana trecuta m-am tuns scurtbig grin. Imi place asa stilul hippi big grin adica port bentita dinaia pe capbig grin si mna. Vreau sa imi fac ochelari de vedere tip asa mari:d cum este rama de ochelarii de soarebig grin. E misto parerea mea. dar nu stiu ce haine sa portbig grin. ASa largi?
Port pantalonii asa putini mai stramti, papucii asa un fel de bascheti :d un tricou larg si un fel de camasa. e misto.Multa lume imi zice ca nu sunt normala si sa ma imbrac mai feminin dar nu imi place! M-am saturat acest stil. Tot feminin. Vreau sa fiu altfel big grin. Dati-mi ideii, ce fel de haine sa port si dinalea:d
Mentionez ca m-am tuns scurt, dar asa fel incat sa il intind si sa il las si cret( am putin natural)

1 răspuns:
| dorianbossdeboss a răspuns:

Salut pinkandrose, eu cred ca ti-ar sta bine cu haine de baiat rau cum s-ar zicewinking...Infine fai cum vrei.