| Anca_6788 a întrebat:

Fetelor ce e mai sexy un baiat cu pantalonii stramti sau un baiat cu pantalonii largi?

12 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Fetelor, eu sunt sigura ca va plac baietii cu pantalonii stramti pentru ca aveti impresia ca le vedeti barbatia...nu... va inselati amarnic, cei cu pantalonii stramti vor face copii mai putini sau niciodata, deci..."de voie"...tot ce este stramt jeneaza si daca ati sti cat de mult.

lolita
| lolita a răspuns:

Sa i se vada forma fundului dar sa nu fie stramti deja pare gay.

cami
| cami a răspuns:

Stramti, stramti nu. I se potrivesc mai bine unei. fete tongue, dar nici prea largi.adica undeva intre happy

pupimik
| pupimik a răspuns:

Nu conteaza cat timp are zambet frumos.
Daca baiatul e urat (din punctul meu de vedere) nu mi se pare sexy orice i-as da pe el.
Conteaza foarte mult stilul baiatului.Se vede cine se simte comod intr-o anumita haina si cine nu.
La urma urmei...atitudinea te face sexy...nu neaparat hainele.

| ioanaa a răspuns:

Sa i se aseze pantalonul frumos pe fund, fara sa fie prea larg sau prea stramt happy

| canarita a răspuns:

Un baiat fara pantaloni...

| Brigitta a răspuns:

Undeva pe la mijloc. Nici prea stramt ca arata caraghios, nici prea larg ca nu-mi place miehappy

| oana16 a răspuns:

Largi cat mai largi:X:X:X

| zu a răspuns:

Pantaloni largi.happy

| Lary a răspuns:

Cat mai largi.

| cutza a răspuns:

Nu prea conteaza principalul e sa nu-i fie cureaua la genunchi!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Largi :X:X