| lexyy a întrebat:

Bunahappysaptamana viitoare ma duc la ziua unei prietene, si nu stiu cum sa ma imbrac..as vrea niste sugestii mentionez ca nu prea port rochii...ma imbrac mai mult gen skate...(nu este o petrecere eleganta)..astept cat mai repede sugestiile voastre:X

Răspuns Câştigător
| ZambetStralucitor a răspuns:

Blugi scurti (ca e vara), un tricou cu umarul gol ( ar merge si in culori fosforescente), tenisi si un colier lung sau o bratara mai incarcata. Iti poti prinde parul intr-un coc lejer, sus, lasand cateva suvite afara :X Sper ca te-am ajutat :* Fundita?! happy

1 răspuns:
| Ancien a răspuns:

Ia-ti niste blugi de aia stramti si o bluza oricare tenesiwinking bafta love struck