| DinamiKs a întrebat:

saptamana viitoare am banchetul si chiar nu stiu in ce sa ma imbrac(sunt baietoasa)si nu port rochii /fuste.app la scoala ma imbrac aproape ca un baiat, majoritatea hainelor sunt de baieti ..astept pareri nu vreau sa ma criticati..multumesc

Răspuns Câştigător
| aleahimk a răspuns:

Buna! daca nu iti plac rochiile, te poti imbraca elegant si fara ele. Poti opta pentru un costum de stofa cu camasa alba si un papion mai de efect, rosu sau alta culoare ce iti place tie, si pantofi cu un toc nu prea inalt sau altceva ce crezi ca se potriveste daca pantofii nu iti plac. Alta tinuta nu cred ca poti avea, mai ales ca e si un astfel de eveniment unde e musai sa fi eleganta. Bafta in alegerea tinutei!

4 răspunsuri:
| rihanna7865 a răspuns:

Pa ai putea sa renunti pentru o seara la stilul de baiat si sa iti cumperi o rochita care sa-ti placa si niste tocuri nu foarte inalte, sa-ti faci parul la coafor si sa te machezi un pic si sunt sigura ca ai arata foarte bine. Dar daca nu vrei sa renunti la stilul tau ai putea sa porti un costum de stofa pentru fete happy multa bafta :*

| Urssuletz a răspuns:

Eu zic ca a venit si momentul tau. Daca as fi in locul tau mi.as lu.a o rochie eleganta si sa.ti faci parul la coafor deoarece e odata in viata si sa las figurile de baiat si sa treci in rolul de fata pentru ca.i odata in viata. Sper ca te.am ajutat fundita

| andreibogdan93 a răspuns:

Incearca cv mai deosebit gen Different Cut, cauta pe fb sau pe web era www.differentcut.ro