| Butterflyaly a întrebat:

Buna
Sapunurile Dove expira?
Si daca da unde scrie data expirarii pe cutiuta?
Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Orice produse expiră la un moment dat, fie că sunt cosmetice, alimentare.
De regulă pe spatele cutiei ştiu, nu sunt sigură.
Ce mă enervează cel mai tare la toate produsele noastre este că trebuie să cauţi cu lupa data expirării! Aşa-i la unele produse.
Te pup!

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Undeva pe ambalaj ar trebui sa scrie[uneori asa este trecuta data si anul ca de abia se vad], oricum au un termen destul de mare fata de alte produse

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Orice produs cosmetic expira si da, data expirarii este trecuta pe ambalaj!