| DraPraaHaarp a întrebat:

Se mai poarta pantofii cu toc dar fara platforma?big grinlaughing) Am o pereche de anul trecut dar, am retineri in privinta purtarii lor, am vazut atata lume purtand pantofi cu platforma incat nu stiu ce sa mai ziclaughing Tin sa mentionez ca nu imi pot cumpara momentan pantofi cu platforma si trebuie sa merg undeva si am nevoie de tocurihappylaughing) Stiu ca pare putin amuzant dar..mnalaughing

2 răspunsuri:
| anabahebak a răspuns:

Depinde cum ti se par tie daca merg cu ce esti imbracata iatii mie mie m se par mai eleganti cei fara platforma happy

| Iridinvest a răspuns:

Daca iti plac si se potrivesc e ok! depinde si de inaltimea ta...iar tocurile gen cui vor fi intotdeauna la moda!winking