| FuNdITaPeNtRuMiNe a întrebat:

Se poarta inel de argint langa inel de aur pe o mana? funda!

Răspuns Câştigător
| SamSon a răspuns:

Nu

7 răspunsuri:
| kiss a răspuns:

In general nu se combina argintul cu aurul, bine asa stiu eu, acum depinde de fiecare, mie personal nici nu imi place cum arata una langa alta decat daca e aur alb.

| AnaCelebrity4Ever a răspuns:

E destul de furmos acum cum iti place tie ( parerea ta conteaza!)

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Se spune ca argintul ii fura din gramaj aurului dar este un mit deoarece exista bijuterii din aur combinate cu argint sau chiar din argint placate cu aur alb. Baftawinking

| XFreeX a răspuns:

DA nu are nimic daca le porti pe ambele

| Karolinex3 a răspuns:

Pe o mana sau un deget. pe un deget nu arata bine. Pe o mana nici atat. Recomand sa le porti si pe maini si pe degete diferite. Sa arate cat mai super si sexy.

Succes si in haienle care le asortezi love struck.

Karolina; x

| NicooLetta a răspuns:

Din cate stiu eu nu.
Parca se inegreste thinking

| Sick a răspuns:

Sincer, nu prea cred. Nu arata foarte estetic. Dar, depinde de preferintele noastre, fiecare suntem unici in diferite moduri.