| Amely21 a întrebat:

Se poate face ceva ca sa se refacă firul de păr, în părțile în care nu mai crește? De exemplu, în cazul cheliei

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Seva de mesteacan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce afectiune ai daca ai alopecie sunt ceva sanse se numeste minodixil daca ai altceva nu stiu trebuie sa iti faci analize pot fi multe cauze ale caderii parului de exemplu afectiune ale tiroidei sau chiar de la cosmetice fa un control la dermatolog. daca ti se va spune ca ai alopecie si una de tip cicatriciala nu mai ai ce sa faci. pana mergi la doctor spalate cu sampon alpecin mergi la doctor pana nu se agraveaza si mai rau, multa sanatate!