| alaqfqafafas a întrebat:

Chelesc dar nu stiu cum se face ca parul nu-mi cade deloc.pur si simplu creste din ce in ce mai rar.mai ales in crestetul capului.

Ceva sfaturi pentru combaterea cheliei? am doar 18 anicrying

Răspuns Câştigător
| condreavaly a răspuns:

Nu poti combate asta. mergi la medic mai bine pana nu e prea tarziu. eu cred ca se poate trace de la mai multe motivi. iata cateva dintre ele:
1) genetic se poate trage de la parinti bunici strabunici etc asta se poate trata cu niste injecti dar e cam scump. o sedinta costa circa 70-9- de lei. dar asta nu ar conta.
2) etnobotanice.
3) in cel mai rau caz cancer.
Mergi la medic nu mai sta pe ganduri.
succes si sanatate multa.