| Denudeny a întrebat:

Se pot face suvite blonde cu apa si suc de lamaie? Si am auzit ca dupa trebuie sa stai la soare...N este alta alternativa, avand in vedere ca este iarna? Am parul saten deschis....Multumesc mult!

1 răspuns:
| ladyMillion a răspuns:

In cazul in care o fi adevarat, ar putea sa dea rezultate intr-o masura asa de mica, incat sa nici nu se observe "suvitele". Zic sa nu mai crezi si tu toate tampeniile. Mai bine iti cumperi un spray pentru asa ceva si la cateva spalari se duce si n-ai treaba. Ce sa te mai chinui cu lamaia? s-o cureti, s-o storci, s-astepti soarele)))) iti complici viata