| MarioOnette a întrebat:

am citit pe un site ca;

amesteci cofe cu apa si ulei de masline si te dai pe abdomen invelindute cu folie de plastic(de bucatarie) si sa te invelesti cu 3 plapume stind o ora asa se spune ca iese apa si cu ea oleaca de grasime de pe burta vreau sa stiu este adevarat si daca incerc cu nu se va intimpla nimic sa-mi iasa ceva sau ceva de genu mersi anticipat

5 răspunsuri:
| feellikeido a răspuns:

Adevarat ca transpiri de numa numa numai cu folie dinaia nu trebuie sa pui tot felul de WR#WT#E in ea. Efectiv te infoliezi cu folie dinaia si eventual te strangi cu scotch ca sa tina mai bine si stai asa prin casa, curte, apartament, balcon etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing))))))))))))))))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate, eventual e ceva combinatie anticelulitica asta, dar in mod sigur nu te slabeste asa brusc.

| george001 a răspuns:

Merge, am incercat eu nu crede pe toti stia care spun ca nu merge eu am abdomen am aproape patratele da trebuie mult ulei cam 1 litru de fiecare data escump

| Dyenutsa13 a răspuns:

Clar ca nu poti slabi asa brusc. Eu imi pun folie dinaceea pe abdomen, cand ies cu rolele sau cand alerg. Ajuta. Ca, transpiri abundent si se mai duce jos din tesutul apos (sau cum se numeste). Dar nu grasime multa... Te ajuta ca, cu putina miscare sa-ti intaresti muschii. Dar, trebuie miscare. Doar stand nu vei slabi niciodata :*. Oricum, folia chiar are efect, in combinatie cu ceva sport happy.