| adellyna a întrebat:

Am citit pe un site ceva despre par.Acolo scria ca uleiul ajuta la indreptarea parului. Te masezi cu ulei cald, apoi pui o punga in cap pentru a-si face efectul uleiul.
Credeti ca este adevarat? A incercat cineva? Si daca da, ce ulei a-ti folosit? Cel de masline este bun happy? multumesc anticipat :*

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Ulei 100% nu ajută la îndreptarea părului. Se spune că uleiul se măsline regenerează părul. Dar cum să-l îndrepte? Asta dacă vrei să ai păr slinos. Îh. Baftă!

| mariy a răspuns:

Uleiul nu indreapta parul. daca ai parul ondulat sai cret de la natura asa va ramine. il indrepti doar cu chimie, cu placi s. a. m. d. ceea ce nu se recomanda. fa-ti o freza care sa ti se potriveasca si bucura-te de onduleurile care le ai. baftahappy