| MarioOnette a întrebat:

am citit pe un site ca;
amesteci cofe cu apa si ulei de masline si te dai pe abdomen invelindute cu folie de plastic(de bucatarie) si sa te invelesti cu 3 plapume stind o ora asa se spune ca iese apa si cu ea oleaca de grasime de pe burta vreau sa stiu este adevarat si daca incerc cu nu se va intimpla nimic sa-mi iasa ceva sau ceva de genu mersi anticipat

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Evilyn a răspuns:

Se numeste transpiratie. Si aia o poti obtine si prin sport.

| MarioOnette explică (pentru Evilyn):

Stiu eu fac si sport dar daca fac si asta nu e mare problema