| GeOrGy2o1o a întrebat:

Am auzit de acest tratament cu ulei incins pentru. indreptarea parului. Voiam doar sa va intreb daca functioneaza si cam cat de tare trebuie incalzit uleiul?
As dori un raspuns de la persoanele care au incercat acest tratament. Multumesc anticipat!
App. dau funda la cel mai rapid(dar si bun) raspuns.

3 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Unde ai gasit acest ulei?

| Arthur a răspuns:

Există o şansă să-l îndrepţi de tot. Mă mir că nu se foloseşte şi apa clocotită.

| GeOrGy2o1o explică:

Nu am gasit uleiul...Adica unde am citit spunea ca trebuie sa iei ulei normal si sa il incalzesti dar nu stiu daca merge