| leydiiix a întrebat:

Buna seara, am de ceva vreme in mijlocul buzei superioare o coaja care mereu o rup si mi se face din ce in ce mai mare ..se vede urat, am vazut ca nu sunt singura care are si vreau sa stiu ce crema pot folosi sa fie la normal thinking Funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-o mai rupe, nu mai pune mana ca o sa ai probleme mari...e deja infectata si trebuie un praf alb, baneocin...il pui acolo si nu mai atingi, lasi pana se vindeca si cade coaja jos de la sine; dureaza cam o saptamana, depinde in ce faza e

2 răspunsuri:
| ILied a răspuns:

Dai cu pasta de dinti pe acolo. E foarte buna!

| sarpeparsiv a răspuns:

Nivea