| AdinaA11 a întrebat:

Am si eu o intrebare...cum se numeste firma de haine care are ca logo steagul canadei?

9 răspunsuri:
| WhiteTheShowZ a răspuns:

Ilotti.Funda?

| Psihotiquew a răspuns (pentru WhiteTheShowZ):

Ilotti are steagul Italiei.

| suntserios a răspuns (pentru WhiteTheShowZ):

Ai vazut macar odata steagul canadei?

| AdinaA11 explică (pentru suntserios):

Da tu ai invatat vreodata sa scrii?

| suntserios a răspuns (pentru AdinaA11):

Ahhh ce amuzanta esti. Beleste ochii mari si vezi ca i am raspuns popandaului aluia de ti a dar un logo cu steagul Italiei.

Ce oameni frate...

| AdinaA11 explică (pentru suntserios):

Este mai grav sa nu stii sa scrii decat sa nu stii stragul canadei.
Bine ca te iei de altii da tu esti paralel cu limba romana.

| suntserios a răspuns (pentru AdinaA11):

Ma jur ca majoritatea din voi nici nu ganditi cand scrieti ceva pe site ul asta.
Tu pui o intrebare, unul iti raspunde total aiurea, eu ii atrag atentia si tu tot cu ala care ti a raspuns gresit tii?

Sau acum ti e doar rusine ca nu stii cum functioneaza siteul, nu iti dai seama cine cu cine vorbeste si ti se pare mai inteligent sa te legi de faptul ca am uitat un spatiu intre doua cuvinte?

| AdinaA11 explică (pentru suntserios):

Du-te si canta la alta masa...sau mai bine du-te si mai invata...inainte sa comentezi pe aici.
Cum sa uiti sa pui un spatiu intre doua cuvinte?
Mai bine recunoaste ca omori limba romana in fiecare zi cu gramatica ta de doi bani.

| suntserios a răspuns (pentru AdinaA11):

Deci Ilotti e firma de haine care are drept logo steagul Canadei, ca sa nu zici ca nu am vrut sa iti raspund la intrebare.