| Tudose_Luminița_1999 a întrebat:

Imi puteti face si mie,va rog foarte mult, un logo pentru un restauran? Fac parte dintr-o firma de exercitiu si nu prea ma descurc la facut un logo! Ps:Firma se numeste Gastrom.

2 răspunsuri:
| pufulescu a răspuns:

Inspira-te si tu din altele! Ia un motor de cautare altul decat google, de exemplu ixquick.com, selecteaza in stanga sus " images " si scrie in bara de cautare " restaurant logo ". Ai mii de imagini ca rezultat, imposibil sa nu poti reproduce ceva, putin modificat.

| Tudose_Luminița_1999 explică:

Multumesc!