| Roxana1990 a întrebat:

Hey! :* As as vrea sa fac cadou unui baiat un parfum si as vrea Playboy Malibu...insa nu stiu cum miroase si daca persista mirosul. M-ati putea ajuta putin cu cateva sfaturi.sa il iau? Sa nu il iau?

2 răspunsuri:
| zozo74 a răspuns:

Practic este dificil sa cumperi cadouri de acest fel-lucruri pe care le trebuie sa le iei in coniderare- Ii va placea este genul lui, acum ce foloseste, in rest playboy Malibu este de calitate si destul de bun dar iti spun cel mi aimportant este ca produsul sa fie pe gustul lui.

| Roxana1990 explică:

Pai singurul lucru care il stiu despre el e ca ii place foarte mult deodorantul Axe cu miros de ciocolata.de unde rezulta ca ii plac parfumuriile dulci.Playboy-ul cum e? Mai dulceag, fresh?