| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara fetele. Am nevoie de ajutorul vostru sad. Am aproximatv 1. 75cm si pana in 65 de km, si as dori sa slabesc si eu cateva kg pana in vara. Problema este burtica si soldurile... sad astept raspunsuri. Funda. :*

6 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Cum mai ai 65 de km? Mai zici si da mai jos laughing Poate kg. Pai ori te duci la sala, si ai grija si de alimentatie, normal, ori iti cauti video pe youtube cu exercitii pentru zonele ce vrei sa le lucrezi. Bafta!

| 95Cosmin a răspuns:

Iti garantez ca, daca iti dedici 30 minute in fiecare zi la sala alergand si mananci cat de cat sanatos vei slabi.Doar sa nu mananci dulciuri si orice aliment facut din faina. Daca esti la scoala, hai ca merge un sandwish, dar si ala cu paine din faina integrala, neagra.

| scumpik99 a răspuns:

Buna.Esti perfecta asa cum esti! Greutatea ideala a corpului trebuie sa fie cu un procent mai mic de inaltimea.In cazul tau 1, 75 m(daca ai avea 1, 75 cm nu ai fi mai inalta de un deget) este perfect proportional cu 65 de kg.

| 3Panda3 a răspuns:

Sală și regim. Dacă te ții de astea poți da chiar în câteva luni. Succes!